شماره مجازی رایگان

شماره مجازی رایگان

شماره مجازی رایگان

Blog Article


یکی دیگر از سوالات رایج کاربران این است که آیا با استفاده از این شماره ها می توانیم اکانت های مخلف تلگرام را گوشی خود داشته باشیم ؟؟

در جواب به این دوستان باید بگویم بله کاربرد اصلی این شماره ها برای شبکه های اجتماعی است پس با داشتن یکی از این آن ها می توانید یک اکانت تلگرام بدون هیچ محدودیتی را داشته باشید.

نکته جالب این است که باید بدانید اگر اکانت تلگرام با این شماره ها بسازید ریپورت خواهد بود و این مورد به صورت پیش فرض است و شما در آن دخالتی نخواهید داشت

ساخت شماره مجازی آمریکا
شماره آمریکا به دلیل پیش شماره ۱ دارای محبوبیت فراوانی در بین کاربران است از این جهت خیلی از کاربران جواب جو از ما سوال می پرسند که چطور میتوان شماره آمریکا را به صورت رایگان تهیه کرد.

برای این دسته از دوستان که علاقه به ساخت شماره آمریکا دارند توصیه می کنم از نرم افزار Virtual SIM استفاده کنند این برنامه می تواند خیلی به آن ها کمک کند. ( این برنامه در گوگل پلی در دسترس خواهد بود.)

پس اگر به دنبال درست کردن شماره های مجازی آمریکا هستید باید از Virtual SIM استفاده کنید.

خرید شماره مجازی
اگر در اینترنت کمی جست و جو سایت های مختلفی را می بینید که به شما این شماره ها را با قیمت های مختلف می فروشند در مورد این سایت ها باید به شما کابران جواب جو بگویم که می توانید از این سایت ها استفاده کنید.

اما پیشنهاد ما این است که سعی کنید خودتان از روش های مختلف ساخت شماره ها را یاد بگیرید وسایت شماره مجازی به خودتان متکی باشید چرا که واقعا کار ساده است و در کمتر از چند دقیقه می توانید انجام دهید.

از طرف دیگر روی ما هم می توانید حساب کنید و مشکلی در روند ساختن شماره مجازی داشتید ما کنارتون هستیم.

نتیجه گیری و توصیه نهایی
در آخر تشکر می کنم که این مقاله را مطالعه کردین امید وارم مفید واقع شده باشد.

همچنین جا داره مجدد بگم که از برنامه هایی که معرفی شد استفاده کنید و از روش های دیگر استفاده نکنید چرا که خوب نیست و این مورد را تجربه به ما می گوید.

اگر سوالی دارید و یا قسمتی را متوجه نشدین حتما از قسمت نظرات از ما بپرسید ما در خدمت شما هستیم اگر تجربه ای هم دارید بیان کنید تا همه استفاده کنند.

Report this page